Подробнее о создание юридического лица

СМОТРИТЕ ЗДЕСЬ.

Интересное в рубрике "Закон гласит":

--- Кожна людина має право на свободу та особисту недоторканність.

Ніхто не може бути заарештований або триматися під вартою інакше як за вмотивованим рішенням суду і тільки на підставах та в порядку, встановлених законом. У разі нагальної необхідності запобігти злочинові чи його перепинити уповноважені на те законом органи можуть застосувати тримання особи під вартою як тимчасовий запобіжний захід, обгрунтованість якого протягом сімдесяти двох годин має бути перевірена судом. Затримана особа негайно звільняється, якщо протягом сімдесяти двох годин з моменту затримання їй не вручено вмотивованого рішення суду про тримання під вартою. Кожному заарештованому чи затриманому має бути невідкладно повідомлено про мотиви арешту чи затримання, роз'яснено його права та надано можливість з моменту затримання захищати себе особисто та користуватися правовою допомогою захисника. Кожний затриманий має право у будь-який час оскаржити в суді своє затримання. Про арешт або затримання людини має бути негайно повідомлено родичів заарештованого чи затриманого. --- Кожному гарантується недоторканність житла.

Не допускається проникнення до житла чи до іншого володіння особи, проведення в них огляду чи обшуку інакше як за вмотивованим рішенням суду. У невідкладних випадках, пов'язаних із врятуванням життя людей та майна чи з безпосереднім переслідуванням осіб, які підозрюються у вчиненні злочину, можливий інший, встановлений законом, порядок проникнення до житла чи до іншого володіння особи, проведення в них огляду і обшуку.

Популярные юридические термины:

АРХИПЕЛАЖНЫЙ ПРОХОД (пролет) - в соответствии со ст. 53 Конвенции ООН по морскому праву 1982 г. проход судна (пролет воздушного судна) через архипелажные и прилегающие территориальные воды государства-архипелага по установленным таким государством морским коридорам или расположенным над ними воздушным коридорам в порядке осуществления права нормального судоходства и пролета с целью непрерывного, быстрого и беспрепятственного транзита из одной части открытого моря в другую. Если государство-архипелаг не устанавливает морских и воздушных коридоров, право А.п. может осуществляться по путям, обычно используемым для международного судоходства. Все суда и летательные аппараты пользуются правом А.п.


Подробнее о создание юридического лица

создание юридического лица

Cамые разумные цены на "создание юридического лица"
TTT; include('pg.php'); ?>